Они који чекају и добијају визу за курс немачког језика 2020

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    ГурканТопал
    Учесник

    Здраво, моји поштовани старци, драги моји пријатељи.
    Поднио сам пријаву у Измиру 27.02.2020. Моја пријава је прошла добро. Била је то конверзациона апликација. Међутим, због пандемије, из моје пријаве нема звука већ 6 месеци. Из конзулата су ме позвали само једном и износ блокираног рачуна се повећао са 1 € на 853 €, а замолили су ме да ажурирам износ на свом рачуну и пошаљем документ е-маилом. Иако је ова ситуација фрустрирајућа, ја сам је протумачио као да је у најмању руку под истрагом. Такође сам се надао да, ако одбију, неће желети да надоградим свој блокирани налог, али још увек нема позитивних или негативних повратних информација. Да ли неко чека или подноси захтев за визу за курс језика као ја?

    Несибе од
    Учесник

    Здраво, моји поштовани старци, драги моји пријатељи.
    Поднио сам пријаву у Измиру 27.02.2020. Моја пријава је прошла добро. Била је то конверзациона апликација. Међутим, због пандемије, из моје пријаве нема звука већ 6 месеци. Из конзулата су ме позвали само једном и износ блокираног рачуна се повећао са 1 € на 853 €, а замолили су ме да ажурирам износ на свом рачуну и пошаљем документ е-маилом. Иако је ова ситуација фрустрирајућа, ја сам је протумачио као да је у најмању руку под истрагом. Такође сам се надао да, ако одбију, неће желети да надоградим свој блокирани налог, али још увек нема позитивних или негативних повратних информација. Да ли неко чека или подноси захтев за визу за курс језика као ја?

    Ваша трансакција је заиста дуго трајала. У вашем интересу би било да контактирате полицију за странце вашег одредишта. Ажурирали сте документ о блокираном налогу и потребно је да додате још 1 месец након што га пошаљете. Какву сам научну кућу задржао да пожуре за процес и дају потребан изговор, изгубићу кућу због дугог процеса итд. Можете мало убрзати ствари тако што ћете овакву ситуацију представити полицији за странце на вашем одредишту. Мој скромни савет 😇

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.